Două femei au fost rănite în Orăștie

Un bărbat de 55 de ani, din Orăştie, care conducea un autoturism pe strada Eroilor, din municipiu, din direcția Deva spre Sebeș, nu a acordat prioritate de trecere a două femei, în vârstă de 61, respectiv 63 de ani, ambele din municipiu, care se angajaseră în traversarea regulamentară a străzii, prin loc special amenajat şi marcat. „În urma accidentului rutier a rezultat rănirea celor două femei”, a informat IPJ Hunedoara.

Știri Similare

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Stai conectat

17,116FaniÎmi place
110CititoriConectați-vă
7,410AbonațiAbonați-vă
spot_img
pariuri sportive online romania
spot_img
spot_img

Știri Recente