Ultimă oră/ALDE are un deputat în Hunedoara

Potrivit simulărilor realizate pe softul central, Marius Surgent (ALDE) este deputat în județul Hunedoara. Acesta a declarat, pentru ZHD, că așteaptă rezultatele oficiale.

”În urma simulărilor făcute pe softul central, ALDE Hunedoara a luat un mandat de deputat pe județ, iar cel de-al șaselea mandat a fost redistribuit către PSD. Deci PSD va avea patru deputați, PNL un deputat și ALDE un deputat. Acum așteptăm rezultatul oficial și le mulțumim celor care au ieșit la vot și în mod deosebit celor care ne-au votat pe noi”, a declarat, în urmă cu doar câteva minute, Marius Surgent.

Știri Similare

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Stai conectat

17,116FaniÎmi place
110CititoriConectați-vă
7,410AbonațiAbonați-vă
spot_img
pariuri sportive online romania
spot_img
spot_img

Știri Recente