15.2 C
Deva
miercuri, mai 22, 2024

Delegările arbitrilor în Liga a IV-a și a V-a județeană, pentru etapele a IX-a și a X-a

Delegările arbitrilor în Liga a IV-a și a V-a județeană, pentru etapele a IX-a și a X-a

Liga IV Etapa 9
Nr. joc Echipele A/As. Numele Oraș
1 CSO Retezatul Haţeg CSM Jiul Petroşani A Thirt Daniel Călan
  Data: 29.10.2016   A1 Haidiner Roxana Tâmpa
  Ora: 9,30 şi 11:30   A2 Peterliceanu Alex. Călan
  Stadion: Retezatul   Obs. Spărios Petru Hunedoara
2 CSA Aurul Brad CS Hunedoara A Herczeg Leopold Băcia
  Data: 29.10.2016   A1 Corui Marius Deva
  Ora: 9,30 şi 11:30   A2 Bumb Cristian Băcia
  Stadion: Botău Brad   Obs. Biriş Mirel Deva
3 ACS Hercules Lupeni ACS Şoimul Băiţa A Anca Florin Deva
  Data: 29.10.2016   A1 Doarvoaş Claudiu Mintia
  Ora: 9,30 şi 11:30   A2 Buda Andrei Hunedoara
  Stadion: Minerul   Obs. Iacob Răzvan Deva
4 CS Inter Petrila Metalul Crişcior Brad A Băiconi Emanuel Boiţa
  Data: 29.10.2016   A1 Chiriţă Robert Lupeni
  Ora: 9,30 şi 11:30   A2 Corpadi Sorin Lupeni
  Stadion: Parângul Lonea   Obs. Florescu Cristian Petroşani
5 Universitatea Petroşani ACS Minrul Uricani A Gavrilă Valentin Crişcior
  Data: 29.10.2016   A1 Saraol Alin Deva
  Ora: 9,30 şi 11:30   A2 Cîrstoiu Corado Deva
  Stadion: Ştiinţa   Obs. Bulgaru Florin Lupeni
6 AS Aurul Certej ACS Victoria Călan A Fodor Andrei Deva
  Data: 29.10.2016   A1 Igna Andi Sântuhalm
  Ora: 9,30 şi 11:30   A2 Popa Raul Hunedoara
  Stadion: Minerul   Obs. Macavei Grigore Deva

 

 

Liga V Etapa 10
Nr. joc Echipele A/As. Numele Oraș
1 AS Măgura 2010 Pui AS Ponorul Vaţa A Miclean Viorel Baia de Criş
  Data: 30.10.2016   A1 Corpadi Sorin Lupeni
  Ora: 11:00   A2 Chiriţă Robert Lupeni
  Teren: Comunal Pui   Obs. Radu Adrian Deva
2 AS Zarandu Crişcior CSM Mihai Viteazu Vulcan A Bălan Alexandru Deva
  Data: 30.10.2016   A1 Petrean Cristian Deva
  Ora: 11:00   A2 Saraol Alin Deva
  Teren:Gura Barza   Obs. Orbonaş Călin Deva
3 ACS Dacia Boşorod 2016 AS Victoria Dobra A Stanca Sergiu Orăştie
  Data: 30.10.2016   A1 Fodor Andrei Deva
  Ora: 11:00   A2 Macovei Andrei Hunedoara
  Teren: Comunal   Obs. Azamfirei Remus Vulcan
4 Agrocompany Băcia AS Santos Boz A Gavrilă Valentin Crişcior
  Data: 30.10.2016   A1 Rogojină C-tin Haţeg
  Ora: 11:00   A2 Rogojină Alex. Haţeg
  Teren: Comunal Băcia   Obs. Spărios Petru Hunedoara
5 AS Berianul Beriu AS Sântămăria Orlea A Coroiu Flavius Deva
  Data: 30.10.2016   A1 Popa Raul Hunedoara
  Ora: 11:00   A2 Danciu Bogban Simeria
  Teren: Comunal Beriu   Obs. Băleanu Aurelian Deva
6 CS Comunal Ilia CSM Dacia Orăştie 2010 A Thirt Daniel Călan
  Data: 30.10.2016   A1 Peterliceanu Alex. Călan
  Ora: 11:00   A2 Ioniţă Cătălin Călan
  Teren: „Popa Benone” Ilia   Obs. Ciotlăuş Sorin Deva
7 Sargeţia Bretea Română AS Mureşul Pricaz A Anca Florin Deva
  Data: 30.10.2016   A1 Bartoşiu Marius Hunedoara
  Ora: 11:00   A2 Branea Daniel Deva
  Teren: Gloria Bretea   Obs. Sedecaru Tony Petroşani
8 AS Cerna Lunca Cernii CS Ghelari A Roman Daniel Deva
  Data: 30.10.2016   A1 Jurgiu Cătălin Hunedoara
  Ora: 11:00   A2 Maier Alexandra Hunedoara
  Teren: Lunca Cernii   Obs. Biriş Mirel Deva

Sursa: afjhd.ro

Știri Similare

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Stai conectat

17,116FaniÎmi place
110CititoriConectați-vă
7,410AbonațiAbonați-vă
spot_img
spot_img

Știri Recente

/*ADNOW*/