Primarul orașului Hațeg, în izolare, așteaptă rezultatele testului epidemiologic

Dintr-o regretabilă eroare, în materialul intitulat “O treime din pacienții cu Covid 19 din județul Hunedoara, vindecați și externați”, publicat în ediția de print a Ziarului Hunedoreanului, a apărut o informație eronată legată de starea de sănătate a primarului orașului Hațeg, Marcel Goia, în care se spunea că testele acestuia privind noul coronavirus sunt negative. Informația corectă este că primarul orașului Hațeg se află în continuare în autoizolare la domiciliu, în care a intrat de sâmbătă, 14 martie, și este în așteptarea rezultatelor analizelor pentru COVID 19. Primarul orașului Hațeg a afirmat că este asimptomatic și se simte bine. Odată cu cuvenita rectificare, ne cerem și scuze pentru eventualele neplăceri create.

Știri Similare

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Stai conectat

17,116FaniÎmi place
110CititoriConectați-vă
7,410AbonațiAbonați-vă
spot_img
pariuri sportive online romania
spot_img
spot_img

Știri Recente