Imagini șocante de la accidentul rutier cu 20 de răniți, petrecut pe DN 7.
Traficul rutier a fost reluat în condiţii normale, pe Drumul Naţional 7, după două ore de la producerea accidentului rutier din Veţel, soldat cu 20 de răniţi. Şoferul camionetei care a intrat în coliziune frontală cu microbuzul în care se afla echipa de fotbal Aurul Certej se află în stare gravă, iar restul pacienţilor aduşi la spitalele din Deva şi Hunedoara au răni mai uşoare.
FOTOGRAFII: ISU HUENDOARA.




