Nicolae Pasc, fostul co-preşedinte al PNL Deva, s-a înscris în ALDE

Încă o demisie din PNL. Fostul copreşedinte al Organizaţiei Municipale a PNL Deva, Nicolae Pasc, a semnat astăzi adeziunea la ALDE, după ce a demisionat din PNL. Acesta a fost şi membru în Comitetul Judeţean Executiv al PNL Hunedoara. Nicolae Pasc a declarat că a luat această decizie nemulţumit de drumul pe care îl parcurge PNL şi a decis să se înscrie în ALDE, convins fiind de reuşita acestui partid. Mai mult decât atât, Pasc a mai precizat că şi alţi membri PNL vor face acelaşi lucru în următoarele zile.

Știri Similare

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Stai conectat

17,116FaniÎmi place
110CititoriConectați-vă
7,410AbonațiAbonați-vă
spot_img
pariuri sportive online romania
spot_img
spot_img

Știri Recente